Prečo si vybrať nás?

Niečo málo o nás

Naša spoločnosť sa zaoberá montážou, servisom a údržbou klimatizácií, tepelných čerpadiel, vzduchotechniky a iných chladiarenských zariadení a zariadení pre úpravu a distribúciu vzduchu.

Záleží nám na tom, aby ste boli na 100% spokojní so zariadeniami, ktoré vám dodáme a nainštalujeme. Ak chcete zariadenie, ktorá presne spĺňa všetky vaše požiadavky a garantovane splní svoj účel presne tak ako má, môžete sa spoľahnúť na spoločnosť MAZOX klimatizácie. Kontaktujte nás s akoukoľvek otázkou a my sa postaráme o to by ste dostali všetky odpovede.

Určite nie sme veľká nadnárodná spoločnosť, ktorej ide v prvom rade o zisk. Sme spoločnosť, v ktorej pracujú ľudia, ktorí majú svoju prácu radi a práve preto ju robia najlepšie ako vedia. Obráťte sa na nás, s akoukoľvek požiadavkou a po niekoľkých otázkach dostanete ponuku, ktorá vás určite zaujme svojou výhodnosťou.

Nakupujte šikovne

Ak si chcete zaobstarať klimatizáciu, ale momentálne nemáte dostatok financií? V takomto prípade máme pre Vás riešenie, nákup klimatizácie na splátky. Využite službu quatro, urobte si radosť hneď a presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky môže byť rýchly, jednoduchý a pohodlný!